środa, 17 lutego 2010

Wyróżnienie i Dzień Kota

Chciałabym się pochwalić, że otrzymałam kolejne wyróżnienie. ogromnie mnie ono cieszy i dodaje energii do dalszego działania. Tym razem otrzymałam je od IWY.
 Dziękuję , kochana!
 

A czy Wy wiecie, że dzisiaj jest Dzień Kota???? W zwiazku z powyższym chciałabym życzyć wszystkim futrzakom pełnej miski mleka (czy tam rybki ;)) i nieustannego drapania za uszkiem.

Tak bardzo chciałam pochwalić się Wam moimi  solnymi mruczakami, że po ich polakierowaniu zapomniałam ubrać w kokardki. Naprawiłam zatem błąd, wystroiłam Zielonego Limonka i Żółtego Cytrynka...
Już niedługo swoje wyróżnienia przekażę dalej. A ponieważ poznałam nowe, niezwykle interesujące blogi, będę miała zapewne twardy orzech do zgryzienia... a teraz, pozwólcie, wracam do działania, tworzenia, wycinania, lakierowania. 
Nieustającej weny Wam wszystkim życzę! pozdrawiam serdecznie!

3 komentarze:

 1. Koteczki prześliczne! A jakie mają fajne imiona :D
  Ściskam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, ha, ha, to już wiem dlaczego od rana już trzy koty siedziały na moim kuchennym parapecie. nasz wiadomo, tylko przez kuchenne okno wchodzi do domu, oryginał jeden. Ale były jeszcze dwa cudze. pewnie się rozeszło, że ja "mientka" jestem i karmie wszystko co się rusza. A przy święcie, to może i podwójna porcja sypnę ;)
  Pozdrawiam Ciebie i Twoje koty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z kokardkami wyglądają elegancko:)

  OdpowiedzUsuń