niedziela, 8 grudnia 2013

SCRAPKI SPOD MOJEJ ŁAPKI: ŚWIĄTECZNIE

Bonjour.
Mam wątpliwość, czy to dobry dzień, Rozłożyło mnie już na totalnie. Leżę i ledwie "dycham", a wydawało się, że jest już PRAWIE wszystko ok. Ale się odmieniło i  wczoraj przez ten mój stan nie pojechaliśmy na świąteczny kiermasz i dzisiejsze pierniczki także stoją pod znakiem zapytania. A za oknem pogodę mamy przepiękną: słoneczną i ciepłą! A ja w łóżku... 
Mało mnie jest teraz, bardzo mało w wirtualnym świecie: nie mam siły, nie mam głowy. Kiedy ten koszmar się skończy?  Kiedy zacznę w końcu żyć swoim życiem?
Ale żeby nie zasmucać, zaprezentuję dziś zaległe jeszcze kartki świąteczno - szachowe. Spokojnie: powstały także "normalne", tradycyjne bożonarodzeniowe i pokażę je niedługo... Jak mnie kaszel nie zamęczy na śmierć;)
Skojarzenie wpadło mi do głowy i już wyjść nie chciało, więc kartka z trzema królami musiała powstać. A! I jeszcze jedno. Taka dumna byłam z wymyślonego: Merry Chessmas dopóki w siecie nie zoabczyłam, że nie jestem jedyna, która wpadła na takie skojarzenie. I czar o swej genialności pomysłów prysł...

Chcę także pokazać Wam, jak ciekawym rozwiązaniem może być użycie freebies przygotowanych przez CRAFTfun. Gwiazdeczki, tagi, wizytówki - to przepiękny motyw dekoracyjny do ozdobienia prezentów, kartek i czego tam sobie nie wymyślicie.
Ja użyłam do listów dla Świętego Mikołaja - choć Jagoda osobiście do Niego napisała w imieniu swoim i Franka. Gdy Jagna zobaczyła, ze zrobiłam list w imieniu Franczeska, zażądała wręcz podobnego - na pamiątkę. To zrobiłam. 

Dodatkowo użyłam też tagu do ozdobienia małego upominku.


Co bardzo istotne: te freebies możecie za darmochę sobie ściągnąć i wykorzystać do swoich prac. A ściągnąć można je STĄD i STĄD.


Zdrowia Wam wszystkim życzę,
Jagodzianka.
 

5 komentarzy:

 1. Świetne masz pomysły! Trzej Królowie wymiatają :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No jakzeby inaczej - szachy! Sliczne, tak jak i listy. Teraz juz Mikolaj nie ma wyjscia i musi przyniesc wszystko, o co poprosili... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. kapitalny pomysł z tymi trzema królami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty to masz pomysły :) Super kartki. Dużo zdrowia życzę Kochana

  OdpowiedzUsuń
 5. ogłaszamy uroczyście, że właśnie założyliśmy z małżem fan club Twoich szachowych wyrobów... ;D
  poZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń