sobota, 21 grudnia 2013

{z cyklu} INSPIRACJE DLA CRAFTfun: ZASYPAŁO ŚNIEGIEM YYYY KARTKAMI...

Bonjour.
Dzisiaj inspiruję dla CRAFTfunu i dlatego chcę Wam zaprezentować kartki, które wykonałam. szczegóły odnośnie wykorzystanych produktów znajdziecie na BLOGU CRAFTfun.

Ta kartka powędrowała do samego Ambasadora i z dumą przyznaję, że spotkała się z uznaniem. Bardzo się bałam przyjęcia, bo nie wiedziałam,jakie kartki się robi dla tak ważnych osób...

Ta zaś powędrowała do Pani Zofii Stryjeńskiej:

A! I jeszcze jedno! Chciałabym się bardzo poskarżyć na G+, który mi automatycznie, sam z siebie POPRAWIA zdjęcia! I tak w ostatnim WĘDROWNIKU chciałam pokazać Genewę nocą, a G+ przerobił mi na zdjęcie za dnia - jasne! Heloł! Mnie isę to nie podoba! Jak będę chciała mieć poprawione, to o to poproszę, a nie ktoś mi PSUJE moje własne zdjęcia! Prawdopodobnie teraz będę musiała po każdorazowym przesłaniu zdjęć na picasę, jeszcze raz na nie wchodzić i zmieniać opcję na zdjęcia w oryginale. To trochę paranoja!

Pozdrawiam,
Jagodzianka.

6 komentarzy:

 1. Piekne karteczki:-)
  Moze w przyszlym roku wkoncu sie dam przekonac i przestudiuje i scrapki

  Mnie tez google przerabia zdjecia ale na szczescie w sposob ktory mi sie podoba
  Ale mozesz oczywiscie opublikowac zdjecie bez modyfikacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie się skuś na robienie kartek.
   Z tą publikacją niemodyfikowanych to jest taki myk, że G+ robi to automatycznie i ja mam dodatkową robotę, by zdjęcia "odkliknać". Kiedy to chodzi o dwie, trzy sztuki, to żaden problem, ale jak mam kilkadziesiąt, to mnie troszkę nerw bierze..

   Usuń
 2. Ależ wysyp! Przepiękne karteczki :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyne, co mi naprawdę z przyjemnością się robiło...

   Usuń