czwartek, 2 kwietnia 2015

SCRAPKI SPOD MOJEJ ŁAPKI: KARTKA ZA KARTKĄ POGANIA KARTKĘ, CZYLI WIELKANOC SIĘ ZBLIŻA

Dzień dobry się z Państwem.
Szukałam na blogu dzisiaj kilku rzeczy, tekstów, które kiedyś tam napisałam.Przeglądałam zdjęcia, wpisy, myśli, miejsca... Tęsknię za tamtym klimatem bloga, za tą radością z pisania i pokazywania zdjęć.
Za wieloma rzeczami tęsknię... Za normalnością w relacjach - nazwijmy to oględnie - ogólnoludzkich. Ale to tak jest, że niewinni cierpią, dostają po tyłkach, a ci, co nabroili, mają się świetnie... Ech... Szkoda tylko, że inni przez nich płaczą i są smutni...
No, ale zmiany trzeba zacząć... najlepiej od siebie.
Wczoraj  po długiej przerwie poszłam do stylistki - fryzjerki Oli. Powiedziała tylko: "jak zwykle, mogę zrobić Ci na głowie, co chcę?" Oczywiście!
No i zaczęła od mocnych i zdecydowanych cięć. Ma na mnie jeszcze jeden pomysł. Trawię ja, bardziej trawi mój W. - czy przetrawi(my)? Dowiecie się za jakiś czas :D

Dzisiaj kolejna porcja kartek. Tak,w tym roku dałam radę wykonać niezłą produkcję...
Nie umiem tego wyjaśnić, jak to jest... Normalnie do ręki się mi same pchały papiery żółte i zielone. Potem już specjalnie chowałam tę kolorystykę, by użyć innych barw ;)
I wszystkie napisy musiały być brązowe. Taki miałam klimat...

A na koniec produkcja prawie jak z fabryki. Starałam się, by mimo stałej kompozycji, była różna kolorystyka...Już niedługo zasypię Was kuferkami... Zdjęciami tychże znaczy się. Chcecie?

Pozdrawiam,
Jagodzianka.

10 komentarzy:

 1. Cudowne Karteczki, wspaniałe kompozycje i kolorki

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja tęsknię za tamtymi klimatami!
  Kartki przeurocze, bardzo jagodziankowe, czyli kolorowe i radosne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne, słów brakuje. Zasypuj Nas cały czas, bo Masz wielki, wielki talent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, Panie Zbigniewie, a ja dostałam od Pana list i życzenia, za które serdecznie dziękuję i Pan napisał w liście podobne słowa, które ja napisałam o relacjach międzyludzkich.

   Usuń
 4. Madziu, karteczki, jak wszystko co robisz, są piękne. Kochana Tobie i Twojej Rodzinie spokojnych i radosnych świąt życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, dziękuję Ci z całego serca i życzę tego samego. Choć wiem, że u mnie radośnie i spokojnie nie będzie :P

   Usuń
 5. Kartki cudne absolutnie!
  Radosnego świętowania!

  OdpowiedzUsuń