środa, 9 października 2013

{z cyklu} INSPIRACJE DLA CRAFTfun:NORMALNIE ZAMUROWAŁAM KARTKĘ

Bonjour.
Dzisiaj wyjątkowo nie będzie BZDUREK, bo przesunęłam je na jutro. Powodem jest mój Synek. Wspominałam Wam kiedyś,że wychodzą Mu piątki? :)
Właściwie dzisiaj nie spałam ,a położyłam się wcześniej, bo tuż przed drugą, wiedząc, że wcześnie rano trzeba wstać, bo Jagna ma we środy przed polską szkołą koniki. no i właściwie niewiele leżałam, raczej wędrowałam wciąż do Franczeska, aż w końcu wzięłam go do naszego łoża, bo bieganie męczy... A i tak nie dał spać, bo postanowił oprócz marudzenia, płakania, to jeszcze trochę pogadać, poszturchać... Obijam się zatem jak ćma, a mózg mam wielkości orzeszka, myślenie ograniczone, a przed oczami jedynie wizja ciepłego łóżeczka...
Zamiast pisania bzdurek, pokażę Wam, jak się pobawiłam w murarza...
Szczegóły dotyczące tego, jak wykonałam tę kartkę i jakich użyłam dodoaktów przeczytacie na blogu CRAFTfun.

Dobranoc się z Państwem
Jagodzianka.

17 komentarzy:

 1. ktoś zamurował kartkę a przy okazji również moje oczy o sercu w rozterce już nie wspomnę bo z zazdrości straciłem wszystkie paznokcie a i dentysta będzie miał zajęcie .Miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Panie Wiesławie! Mam nadzieję, że jednak dentysta nie będzie potrzebny ;)

   Usuń
 2. Trzymam kciuki, aby piątki wyszły szybciutko i jak najmniej boleśnie! Ooo... ZAMUROWAŁO MNIE z wrażenia!! Świetna kartka. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piątki wychodzą już trzeci miesiąc... Ale wczoraj wykorzystałam fakt, że Synek zasnął popołudniu i również się położyłam na godzinkę... ;)
   Cieszę się, że takie wrażenie zrobiła moja karteczka :D

   Usuń
 3. Niby wymęczona ale nadal bardzo twórcza :))

  OdpowiedzUsuń
 4. No, pięknie zamurowana! :-) Jesteś świetna w tych kartkach, co jakiś czas podglądam, zastanawiam się zawsze skąd te pomysły, bo mi kartki to tak ciężko idą... :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Alez Ty pracowita jesteś! Post za postem, wszystkie długie i praca za pracą! Murek świetny!

  OdpowiedzUsuń