O MNIEWitam serdecznie!
Miło mi, że zaglądasz na mojego bloga, czytasz go i zostawiasz swój ślad w postaci komentarza.  DEKUPAŻOWNIĘ JAGODZIANKI stworzyłam w celu dzielenia się swoimi pasjami, przemyśleniami oraz  spostrzeżeniami.

Mam na imię Magda, która zwie się w świecie wirtualnym Jagodzianką i obecnie jestem kurą domową prezesem własnej firmy jednoosobowej zwanej ART ROOM JAGODZIANKA. Udało się mi połączyć pasję z pracą zawodową. Na pewno nie miałabym takiego szcześcia, gdyby nie ogromne wsparcie mojego Meża zwanego na blogu po prostu W. Nie znaczy jednak, że kurą domową przestałam być... Nadal, gdy jest bałagan, chodzę i gdaczę na moją Rodzinkę w skład której wchodzi Mąż - Kogut i dwoje dzieci - kurcząt o pięknych imionach: Jagódka oraz Franio.
Gdy kurczęta me zostaną wysłane do placówek edukacyjnych, zaś Kogucik zajmie się swoimi obowiązkami czy też przyjemnościami ( bo praca może być przyjemnością!), ja zasiadam w swojej pracowni i tworzę prace głównie dekorując ręcznie drewniane przedmioty, ale i tworzę czasami w technice decoupage, jak i tnę papierki, gdyż scrapbooking to kolejny mój konik. 
Mimo że podejmuję każde wyzwanie rękodzielnicze, bo lubię zmierzać się z czymś nowym, ciekawym, czegoś mnie uczącym, to najczęściej moje twory skierowane są do dzieci, narzeczonych planujących ślub oraz... szachistów bez ograniczeń wiekowych. 
Aby pokazać swoje umiejętności oraz ofertę, stworzyłam FAN PAGE na FB oraz otworzyłam sklepik internetowy ART ROOM JAGODZIANKA, do zajrzenia których zapraszam serdecznie! Może znajdziecie coś dla siebie?
Nie mogę przemilczeć jeszcze jednej mojej wielkiej pasji w wydaniu amatorskim zwanej fotografowaniem. Chodzę z aparatem i pstrykam: portrety kurczętom własnym jak i obcym, kwiatkom, ptaszkom, wnętrzom, okolicy.


 

16 jajek, które zniosłam, byście się dowiedzieli o mnie więcej:
 1. Skończyłam z tytułem magistra filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim. Studia te były moją pasją i przy ich wyborze kierowałam się sercem.
 2. W związku z powyższym oczywistością jest, że literatura jest mą pasją oczywistą, a w szczególności szczególnej uwielbiam twórczość  Fiodora Dostojewskiego, Haliny Poświatowskiej, Marka Hłaski, literaturę psychologiczną, kryminalną (w wydaniu Krajewskiego przede wszystkim), jak i  dzieła, w których poczucie humoru oraz zabawa słowem mnie pochłania bez pamięci.
 3. Odkąd mieszkam we Francji staram się nauczyć języka tubylców. Idzie mi to różnie. Zdecydowanie lepiej w nauce idzie mojemu kurczęciu nr 1 - Jagódce. EDIT. Do kraju ojczystego wróciłam, język tubylców poznałam kiepsko, zaś kurczę nr 1 płynnie się nim posługuje.
 4. Od imienia Córki powstało moje pseudonim.
 5. W.  mówi tylko po angielsku do Kurcząt od ich urodzenia. Oczywiście, mam na myśli nasze dzieci, a nie drób.
 6. Jestem uzależniona od picia kawy. I jestem z tego dumna.
 7. Od 9 lat zaczęłam zabawę z rękodziełem od decoupage,  teraz głownie maluję ręcznie farbami akrylowymi. Uwielbiam także scrapbooking, który "uprawiałam" już jakieś 20 lat temu, nie mając pojęcia, ze to jest właśnie TO. Techniki te mnie odprężają, uspokajają i sprawiają, że jestem szczęśliwa.
 8. Tydzień przed urodzeniem Frania a dokładnie 7 czerwca 2011 r. założyłam forum o rękodzielnictwie PRACOWNIA "FORUM OTWARTE", na którym można pokazać nie tylko swoje prace, ale także nauczyć się wielu technik oraz trików ozdabiania, dziergania a nawet gotowania.
 9. Uwielbiam filmy Woody'ego Allen'a. Samego reżysera kocham i podziwiam za doskonałe poczucie humoru i dystans do siebie.
 10. Bardzo lubię śpiewać. Poziom moich zdolności wokalnych jest, oczywiście, mocno wątpliwy, ale uwierzyłam w słowa piosenki Jerzego Stuhra, że "śpiewać każdy może" i twardo się tego trzymam.
 11.  Kocham radiową "Trójkę" za: Artura Andrusa, Wojciecha Manna, Marka Niedźwieckiego, Piotra Barona, Dariusza Bugalskiego... mogę tak długo... oraz miesięcznik "Zwierciadło" za doskonałą dawkę tekstów do przemyślenia, rozważenia i wprowadzenia w swoje życie.
 12. Uważam, że bardzo ważne jest uczenie się języków obcych, ale przede wszystkim należy znać swój ojczysty i dbać o jego poprawność z całych sił i umysłu swego.
 13. Nie toleruję nietolerancji.
 14. Chciałabym żyć  we Francji w regionie Rodan-Alpy, w departamencie Ain. 
 15. Jestem rodowitą wrocławianką.
 16. W swoim życiu kieruję się zasadą "Nie dyskutuj z głupcem. Ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".